درباره ما

شرکت تک سازان در سال 1380 با هدف اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی باانواع صفحات یکپارچه کورین خدمتی نوین و دیگر، از خدمات کاری خود را عرضه نمود

به دلیل ارتباط تنگاتنگی که بین شرکت های اجرایی دیگر وجود داشت، روز به روز این فعالیت گسترده تر گردید. از آنجا که گروه تک سازان در راستای اعتلای صنعت دکوراسیون داخلی در کشور پیگیری مستمری داشته است ،دائما به دنبال تامین واجرای صفحاتیبا کیفیت از شرکت های مطرح خارجی در ایران می باشد.از همین رو شرکت تک سازان جهت زیبا سازی محیط ها ی مسکونی و اداری اقدام به اجرای صفحات یکپارچه در سه گروه با کیفیت های  مختلف و قابل استفاده در فضا های مختلف نمود.

که در آخرصفحات سامسونگ،ال جی و آلمانی را می توان نام برد.

در نهایت سیاست اجرای بهتر هر گونه پروژه دکوراسیون داخلی با کیفیت عالی و ارائه بهترین متریال در محیط های مسکونی و اداری و... همواره در صدرامور شرکت تک سازان قرار دارد.

 

صفحات یکپارچه چیست؟

صفحات یکپارچه کرین یا روکش های اکرلیک از محصولات به روز دنیا می باشد که شرکت تک سازان یکی از مجریان این محصول می باشد وبا در دست داشتن تجربه علمی و عملی در زمینه تجهیز متعدداجرایی این محصول و تشکیل کلاس های آموزشی در این صنعت گام مهمی در معرفی این محصول ایفا نموده است.

ویژگی های خاص این محصول از جمله تنوع رنگ و طرح بالا،زیبایی و مقاومت،ضد رطوبت و کپک و پوسیدگی ،آنتی باکتریال(به دلیل اینگه بدون هیچ گونه منفذ و فرجی است)،سطحی سیقلی و کاملا یکپارچه و بدون درزدرمحل اتصالات،قابلیت پولیش پذیری و ترمیم در صورت شکست و یا خط افتادگی،وجود سینکهایی از جنس خود صفحات و اجرای یکپارچه آنها  با صفحات ،مقاوم در برابر گرما و انعطاف پذیری و در آمدن به اشکال  مختلف به صورت یکپارچه،مقاوم در برابر اسیدها و بازها و مواد شوینده و مقاوم بودن در برابر ضربه  سبب شده است که این صفحات در مصارفی چون:

آشپزخانه ها(صفحات روی کابینت ها) ،سرویس های بهداشتی (انواع روشویی،وان و جکوزی) ،دیوار کوب ها و سقف کاذب ، رستوران ها ، آزمایشگاه ها و رسپیشن های اماکن عمومی مانند : بانک ها ، هتل ها ، ترمینال ها وفرود گاه ها کاربرد گسترده ای داشته باشد.

با توجه به یکنواختی و عدم وجود هیچگونه منفذ در سطح محصولات صفحات یکپارچه امکان به وجود آمدن مکان مناسب برای رشد باکتری هاوجود نداشته و این محصول را کاملا بهداشتی و قابل استفاده در کلیه مراکز بیمارستانی ،آزمایشگاه ها ، رستوران ها ،هتل ها،منازل و... می باشد.

روش حفظ و نگهداری این محصول بسیار ساده و آسان است و می توان با یک دستمال نمدار و مقدار کمی مایع تمیز کننده سطح شفاف آن را برای همیشه ثابت نگه داشت.

 

 

 

ضمانت ما

شرکت تک سازان نسبت به خریدار اصلی و مالک پروژه صفحات یکپارچه به مدت 2 سال از زمان کاربرد اولیه (بعد از نصب)متعهد به تعمیر یا جایگزینی محصولاتی است که دارای هر گونه نقص ناشی ازمراحل اجرا باشد.

این تضمین کیفیت اجرایی، شامل آسیب های ناشی از موارد زیر نمی گردد:

1-عدم رعایت موارد توصیه شده برای اجرا و نصب

2-کاربرد نادرست،تغییرات ساختاری،آسیب های ناشی از حرارت مستقیم وزیاد و شکستگی که به علت نقص در مراحل اجرا نباشد(جابجایی صفحات)

3-چسباندن نادرست،بتونه کاری و استفاده از ابزار و موارد نامناسب برای ساییدن ،نگهداری و نظافت

این تضمین کیفیت فقط مربوط به صفحاتی می باشد که:

1-برای استفاده در ایران خریداری و توسط یک نصاب یا مجری تایید شده شرکت بکار رفته باشد

2-عیب و نقصی ناشی از مراحل اجرا داشته باشد(تایید از طرف فنی و اجرایی شرکت دال برخرابی گرفته شده باشد )

3-از محل اصلی نصب جا به جا نگردیده باشد

این تضمین کیفیت برای کاربرد هایی از قبیل رویه کابینت،رسپیشن ها،میز ها،کانترها، روشویی هاو پوشش دیوار است و شامل نصب روی وسایل نقلیه مثل کاروان،قایق و هواپیما نمی گردد و همچنین مواردی که در معرض شرایط جوی و کاربرد های خارج از ساختمان است.

 

 

 

 

نمونه صفحات یا سمپل ها

شما میتوانید با ارسال ایمیل در بخش ارتباط با ما یا تماس تلفنی یا به صورت حضوری در محل کارخانه با نمونه صفحات و یا سی دی مولتی مدیا مربوط به شرکت ونیز  کاتالوگ را دریافت نمایید.

 

 

گالری  

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

شماره تماس های:

 

کارخانه:33893859 021-33067436 021

همراه:2975895  0912- 3431489  0912

 وب سایت:

      www.taksazanco.com

          www.taksazanco.ir 

میل :

Mohsen.ghahremani.2@gmail.com

                      info@taksazanco.co

 

 

 

تماس حاصل فرمایید.

 

/ 1 نظر / 148 بازدید
www.bedonesansor.ir

سلااااااااام دوست خوبم وبلاگت خیلی ناسه .... ببین اومدم دعوتت کنم به یه جای خوب :) به یه انجمن که مجاز هستی هرچی میخوایی بگی انجمن بدون سانسور به زودی هم هر ماه جایزه میخواد بده جایزه های خیلی خیلی خوب از شارژ گرفته تا طراحی رایگان سایت برای توووووووووو زود بیا فعالیت کن که منتظرم و خوب فعالیت کنی جایزه میگیریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی www.bedonesansor.ir